O FIRMIE

Nasza spółka rozpoczęcie swej działalności datuje na czerwiec 2013 roku, świadczymy wieloaspektowy sektor usług wspomagający transport lądowy oraz usługi około logistyczne. Obszary działalności: magazyn wyrobów gotowych i opakowań zwrotnych (butelki, kegi oraz puszki), magazyn promocji oraz linie produkcyjne, jesteśmy doświadczeni zarówno pod kątem systemowej obsługi procesów (SAP) jak i fizycznego ich przebiegu.

Historia firmy zaczęła się w czerwcu 2013 roku. Na początku zatrudnialiśmy 30 osób odpowiedzialnych za produkcję i logistykę. W 2015 zatrudnienie wzrosło do 70 osób. W 2018 zatrudnialiśmy już 140 osób. Ten poziom zatrudnienia uznaliśmy za optymalny. Dziś zatrudniamy 146 osób.

Połowa naszych pracowników to operatorzy wózków widłowych. Kolejne 40% to pracownicy fizyczni odpowiedzialni za produkcję i sortowanie opakowań zwrotnych. 5% stanowi pion zarządzający firmą, wdrażający nowe rozwiązania i koordynujący zmiany. Ostatnie 5% to nasza tajna broń – pracownicy z różnymi kwalifikacjami, których można delegować do różnorakich zadań, najczęściej produkcyjnych i logistycznych, ale nie tylko.

Za punkt honoru stawiamy sobie najwyższą jakość oferowanych usług. Dzięki temu niestraszna nam duża konkurencja w branży usługowo-logistycznej. Mimo wciąż pojawiających się nowych firm stale jesteśmy na szczycie. Zawdzięczamy to naszym niezłomnym zasadom: ściśle trzymamy się wytyczonych założeń i norm, przy jednoczesnym otwarciu na zmieniające się potrzeby klienta. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.

Wieloletnie doświadczenie upoważnia nas do określania firmy ELBO mianem stabilnej i wiarygodnej. Nasza współpraca z klientami opiera się na zrozumieniu wzajemnych potrzeb i płynnym przepływie informacji na wszystkich szczeblach. Dzięki temu możemy poszczycić się dużą rzeszą zadowolonych klientów.